OBAVIJEST O POLAGANJU VIJENACA POVODOM DANA SVIH SVETIH

  • Published in NOVOSTI

U utorak, 31.10. 2017. godine povodom Dana Svih svetih polagat će se vijenci i iskazivati počast preminulima na Gradskome groblju u Varaždinu. Ovom prilikom pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da prisustvuju svečanom polaganju vijenaca.

 

Raspored polaganja vijenaca:

 

10:30 h SREDIŠNJI KRIŽ ( za sve preminule građane)

10:45 h SPOMEN KOSTURNICA (za sve poginule antifašiste)

11:00 h KRIŽ BRANITELJA/SPOMEN OBILJEŽJE (za sve poginule branitelje)

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.