CJELOVEČERNJI KONCERT PUHAČKOG ORKESTRA ORUŽANIH SNAGA RH

  • Published in NOVOSTI

U sklopu obilježavanja 25. godišnjice osnutka 7. gardijske brigade „PUMA“, 26. listopada održan je cjelovečernji koncert Puhačkog orkestra Oružanih snaga RH u HNK Varaždin. Na koncertu je izvedeno 8 programskih točaka pod izvrsnim vodstvom dirigenta Miroslava Vukojevac - Dugana u trajanju od 1 sata i 15 min, nakon čega je organiziran domjenak za izvođače.   

Ovim putem Udruga se zahvaljuje HNK Varaždin i Puhačkom orkestru Oružanih snaga RH na uspješno provedenom glazbenom spektaklu u kojem su posjetitelji neizmjerno uživali. 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.