OBAVIJEST O EMITIRANJU DOKUMENTARNOG FILMA „RATNI PUT 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Ovim putem, obavještavamo Vas kako će dana 23. prosinca 2023. godine, na dan osnutka 7. gardijske brigade „Puma“, na trećem programu Hrvatske televizije s početkom u 13:55 sati premijerno biti prikazan dugometražni dokumentarni film, duža verzija u trajanju od 102 minute o ratnom putu 7. gardijske brigade „Puma“ autora Darka Dovranića, a koji se sastoji od dvije spojene epizode, epizoda 1: „Od poraza do trijumfa“ te epizoda 2: „Vrijeme pobjeda“.

SEMPER PRIMUS

VIDEO

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.