NAVIJAČI RIJEKE ODALI POČAST POGINULIM, NESTALOM I PREMINULIM PRIPADNICIMA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

Dana 06. studenog odigrala se utakmica prve Hrvatske nogometne lige između nogometnih klubova Varaždina i Rijeke. U godini kada obilježavamo 30. obljetnicu osnutka 7. gardijske brigade „Puma“, Varaždin su posjetili članovi Kluba navijača Rijeke, ARMADA, njih stotinjak. Budući da su članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada „Puma“, na poziv Armade, a posebice hrvatskih branitelja koji djeluju u Klubu navijača, posjetili grad Rijeku 05. i 06. veljače 2022. godine, dogovorili smo uzvratni posjet.

Tom prilikom navijači Rijeke posjetili su Park 7. gardijske brigade HV-a „Puma“ i položili vijenac na spomenik 7. gardijskoj brigadi „Puma“ koji se nalazi u  istoimenom parku te su upoznati s kratkom povjesnicom 7. gardijske brigade „Puma“ i doprinosom naše brigade tijekom Domovinskog rata.

Članovi Armade zajedno su s članovima udruge „Puma“ i delegacijom Varaždinske županije, predvođenim županom Varaždinske županije Anđelkom Stričakom položili vijenac i zapalili svijeće na Spomeniku poginulim hrvatskim braniteljima iz Varaždinske županije koji se nalazi kraj Križa branitelja na Gradskom groblju Varaždin.

Posjeta je nastavljena kratkim i ugodnim druženjem branitelja i navijača u prostorijama Udruge veterana 7. gardijska brigada „Puma“.

Zahvaljujemo se Armadi na posjeti te na njihovom trudu da i među mladim generacijama navijača očuvaju sjećanje na hrvatske branitelje, posebno poginule te na vrednote Domovinskog rata koje nastoje očuvati.

SEMPRI PRIMUS

ARMADA 1