NAVIJAČI RIJEKE ODALI POČAST POGINULIM, NESTALOM I PREMINULIM PRIPADNICIMA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

 • Published in NOVOSTI

Dana 06. studenog odigrala se utakmica prve Hrvatske nogometne lige između nogometnih klubova Varaždina i Rijeke. U godini kada obilježavamo 30. obljetnicu osnutka 7. gardijske brigade „Puma“, Varaždin su posjetili članovi Kluba navijača Rijeke, ARMADA, njih stotinjak. Budući da su članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada „Puma“, na poziv Armade, a posebice hrvatskih branitelja koji djeluju u Klubu navijača, posjetili grad Rijeku 05. i 06. veljače 2022. godine, dogovorili smo uzvratni posjet.

Tom prilikom navijači Rijeke posjetili su Park 7. gardijske brigade HV-a „Puma“ i položili vijenac na spomenik 7. gardijskoj brigadi „Puma“ koji se nalazi u  istoimenom parku te su upoznati s kratkom povjesnicom 7. gardijske brigade „Puma“ i doprinosom naše brigade tijekom Domovinskog rata.

Članovi Armade zajedno su s članovima udruge „Puma“ i delegacijom Varaždinske županije, predvođenim županom Varaždinske županije Anđelkom Stričakom položili vijenac i zapalili svijeće na Spomeniku poginulim hrvatskim braniteljima iz Varaždinske županije koji se nalazi kraj Križa branitelja na Gradskom groblju Varaždin.

Posjeta je nastavljena kratkim i ugodnim druženjem branitelja i navijača u prostorijama Udruge veterana 7. gardijska brigada „Puma“.

Zahvaljujemo se Armadi na posjeti te na njihovom trudu da i među mladim generacijama navijača očuvaju sjećanje na hrvatske branitelje, posebno poginule te na vrednote Domovinskog rata koje nastoje očuvati.

 

SEMPRI PRIMUS

 • A

  A

 • ARMADA 1

  ARMADA 1

 • ARMADA 11

  ARMADA 11

 • ARMADA 13

  ARMADA 13

 • ARMADA 14

  ARMADA 14

 • ARMADA 16

  ARMADA 16

 • ARMADA 17

  ARMADA 17

 • ARMADA 18

  ARMADA 18

 • ARMADA 4

  ARMADA 4

 • ARMADA 5

  ARMADA 5

 • ARMADA 8

  ARMADA 8

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.