29. Hodočašće Hrvatske vojske, policije i hrvatskih branitelja u Mariji Bistrici

 • Published in NOVOSTI

Dana 3. listopada 2021. godine organizirano je 29. Hodočašće Hrvatske vojske, policije i hrvatskih branitelja u Svetištu Majke Božje Bistričke u Mariji Bistrici.

Na hodočašću je sudjelovalo više tisuća hodočasnika među kojima su bili hrvatski vojnici i policajci, hrvatski branitelji i članovi obitelji poginulih, nestalih i umrlih branitelja, vatrogasci i pripadnici Civilne zaštite te drugi hodočasnici, a bili su prisutni i predstavnici naše Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

Potpredsjednik Vlade i ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved bio je izaslanik predsjednika Vlade te je sudjelovao i na Križnom putu uoči misnog slavlja.

Ministar Medved prisjetio se kako su hrvatski branitelji s krunicom oko vrata u Domovinskom ratu crpili snagu iz vjere te podsjetio kako i danas svi, poglavito obitelji poginulih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja, utjehu nalaze u vjeri, dodavši kako molimo Boga da se pronađu svi naši nestali.

 

 • 1

  1

 • 10

  10

 • 11

  11

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

 • 7

  7

 • 8

  8

 • 9

  9

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.