KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 7. DIO

 • Published in NOVOSTI

 

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s postavljanjem naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u Osječko-baranjskoj županiji i Varaždinskoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Stanislav Petrović, Mladen Novak, Josip Janković, Boris Namjesnik, Siniša Bedenic, Draženka Kišić, Franjo Novačić, Josip Kralj, Dražen Jug, Josip Šafarek, Milan Plantak, Vlado Bukal, Vlado Rušec i Zlatko Funtek.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

 

Počivali u miru Božjem.

 

SEMPER PRIMUS

 

 • Boris Namjesnik

  Boris Namjesnik

 • Drazen Jug

  Drazen Jug

 • Drazenka Kisic

  Drazenka Kisic

 • Franjo Novacic

  Franjo Novacic

 • Josip Jankovic

  Josip Jankovic

 • Josip Kralj

  Josip Kralj

 • Josip Safarek

  Josip Safarek

 • Milan Plantak

  Milan Plantak

 • Mladen Novak

  Mladen Novak

 • Sinisa Bedenic

  Sinisa Bedenic

 • Stanislav Petrovic

  Stanislav Petrovic

 • Vlado Bukal

  Vlado Bukal

 • Vlado Rusec

  Vlado Rusec

 • Zlatko Funtek

  Zlatko Funtek

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.