OBAVIJEST ZA ODIGRAVANJE NOGOMETNE UTAKMICE A REPREZENTACIJE HRVATSKA - ŠPANJOLSKA

  • Published in NOVOSTI

Nastavno na dosadašnju suradnju Hrvatskog nogometnog saveza i Ministarstva hrvatskih branitelja, obavještavamo vas da je za nogometnu utakmicu A reprezentacije Hrvatska – Španjolska koja se igra u Zagrebu na stadionu Maksimir u četvrtak 15.11.2018. godine s početkom u 20,45h organizacijski odbor HNS-a odlučio udrugama veterana u znak zahvalnosti osigurati određeni broj ulaznica na tribini jug. Za hrvatske branitelje koji su 100% HRVI I. skupine te se za kretanje koriste invalidskim kolicima i imaju pratnju, HNS je osigurao mjesta na tribini zapad uz teren za igru. Osobe u invalidskim kolicima imaju poseban ulaz za invalide na stadionu Maksimir podno tribine zapad dolje (gdje je i službeni ulaz za novinare). Za dolazak na stadion će biti pripremljene i parking akreditacije koje se mogu podići zajedno s akreditacijama za HRVI i pratitelja. 

Svi zainteresirani neka se jave na broj 095 90 64 824 ili 095 23 00 650 najkasnije do 11,00 sati do 06.11.2018. (utorak) sa sljedećim podacima:

- ime i prezime

- OIB ili broj osobne iskaznice

- datum i mjesto rođenja.

Karte su personalizirane i nisu prenosive na drugu osobu. 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.