OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU ŠKABRNJE

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove godine obilježava Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Udruga organizira odlazak u Škabrnju za obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge kako bi sa dužnim poštovanjem odali počast žrtvama.

  1. studenog 2018. godine organizira se odlazak u ŠKABRNJU autobusom.

Prijevoz autobusom je besplatan. 

Vrijeme i mjesto polaska te program obilježavanja 27. obljetnice stradanja Škabrnje biti će objavljeni naknadno.

Nakon obilježavanja obljetnice u Škabrnji, planiran je posjet gradu Zadru.

Zainteresirani za odlazak u Škabrnju mogu se javiti na kontakt: Emilija Hlišć 095 230 06 50 Robert Puja, mob. 095 906 48 24 do 14. studenog 2018. godine.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.