FILATELISTIČKI KOMPLET POŠTANSKA MARKA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

U suradnji sa Hrvatskom poštom i Hrvatskim savezom filatelista, slijedom događaja izdavanja poštanske marke 7. gardijska brigada „PUMA“ koju smo svečano promovirali u Hrvatskom saboru 17.10.2017. godine i koja je proglašena za najljepšu hrvatsku marku 2017., dovršena je i posljednja faza izrade filatelističkog kompleta poštanske marke 7. gardijska brigada „PUMA“.

 Hrvatski savez filatelista, u suradnji s Hrvatskom poštom i Udrugom veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, dovršio je i izdao esej koji je u samostalnoj Republici Hrvatskoj tek 7. esej o nekoj poštanskoj marki. Na eseju je po fazama predstavljen tisak marke u različitim bojama te svi elementi prigodne poštanske marke izdane od strane Hrvatske pošte.

 Obavještavamo sve zainteresirane filateliste i članove Udruge, bivše pripadnike 7. gardijske brigade, obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ da esej mogu naručiti preko Udruge na kontakte Emilija Hlišć 095 230 06 50 i Robert Puja 095 906 48 24 ili osobno u prostorijama Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, Harambašićeva 34, Varaždin, radnim danom od 8,00 - 15,00 h.

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.