OBAVIJEST O 13. MEMORIJALU 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i Orijentacijski klub „Međimurje“ i ove godine organiziraju tradicionalno natjecanje u orijentaciji - 13. Memorijal 7. gardijske brigade „PUMA“. Natjecanje se organizira u suradnji s Ministarstvom branitelja, Hrvatskim orijentacijskim savezom, Općinom Gornji Kneginec, Gradom Varaždinske Toplice, Gradom Varaždinom te Specijalnom bolnicom za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice – Minerva.

Natjecanje će se provesti u 3 dana na 3 različite lokacije s 5 različitih etapa-utrka po slijedećem programu:

Etapa

Dan

Vrijeme

Disciplina

Tip

Mjesto

Sprint

Nedjelja

03.6.

11:00

FootO

sprint

Varaždin, (Kapucinski trg)

 

TrailO

Nedjelja

03.6.

13:00

TrailO

TempO

Varaždin, (Kapucinski trg)

 

Duge staze

Subota 09.6.

11:00

FootO

duge

Varaždin Breg,

 

TrailO

 

Subota 09.6.

21:00

TrailO

noćna

Varaždinske Toplice

Srednje staze

Nedjelja

10.6.

11:00

FootO

srednje

Varaždin Breg,

 

Birat će se i najsvestraniji natjecatelj u sve tri grane orijentacijskog sporta kao nastavak tradicije našeg natjecanja „Orienteering Triangle“. Birat će se i najbolji klub natjecanja koji će osvojiti veliku prijelazni pokal memorijala. Biti će i mnoštvo drugih popratnih sadržaja (bazeni i dr.). Angažirat će se i više desetaka volontera koji će raditi na organizaciji, a očekuje se dvijestotinjak natjecatelja iz Hrvatske i susjednih država.

Sve ovo zahtijeva veliki organizacijski napor za udrugu, pa pozivamo sve članove da nazoće samoj provedbi natjecanja i pomognu u organizaciji. Udruga će i ovog puta svima koji budu pomagali u provedbi osigurati okrjepu te vas pozivamo da provedete ugodne dane među svojim prijateljima.

Više o svemu na FB stranici

https://www.2343ec78a04c6ea9d80806345d31fd78-gdprlock/memorijalPUMA/

te na stranicama natjecanja

http://memorijal.blogspot.hr/

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.