P O Z I V

UDVDR Ogranak Varaždin, 1.5.2017. organizira obilježavanje godišnjice VRO "Bljesak"  u Memorijalno-rekreacijskom centru hrvatskih branitelja Varaždin u vojarni u Optujskoj ulici s početkom u 9.00 sati. Biti će održana natjecanja u malom nogometu, elektroničkom pikadu, visećoj kuglani i belotu.

Nakon sportskih aktivnosti organizirano je druženje uz roštilj.

Pozivamo sve zainteresirane da svojim prisustvom uveličaju naše druženje.

Za prijavu nogometnih ekipa nazvati 098/501-458 kao i za najavu dolaska, kako bi se znali pripremiti.

Pozdrav i vidimo se.

UDVDR Ogranak Varaždin

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.