2. LIKOVNA KOLONIJA UDRUGE VETERANA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“

 • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ u suradnji s  Mladenom Rajnom  organizirali su  likovnu koloniju na kojoj je sudjelovalo dvadeset i jedan eminentni likovni umjetnik iz Varaždinske, Sisačko - moslavačke, Zagrebačke županije, Međimurske i Koprivničko-križevačke županije. Sudionici likovne kolonije bili su: Radoslav Rajko Novosel, Silvija i Božidar Benković, Marijeta Masten, Jana Masten, Živko Toplak, Dražen Pavlović, Anđelko Brkić, Kristinka Klarić, Branka Toplak, Mirjana Klobučarić, Ana Babić, Brigita Vitez, Robert Hinkelman, Stjepan Katić, Željko Ježek, Marija Čukelj, Helena Fijok Benković, Klara Horvat, Koraljka Rajn i Mladen Rajn. Likovna kolonija održana je 25. svibnja u prostoru Udruge Sinovi Domovine Domovinskog rata u Varaždinu te na Dravskom kanalu na ranču Udruge Hrvatskog društva logoraša srpskih koncentracijskih logora Varaždinske županije. Tom prilikom umjetnici su izrađivali slike i skulpture na temu 7. gardijske brigade „PUMA“, te pejzaže, a tehnike koje su koristili bile su: ulje na platnu, akrili, akvarel, glina i kombinirane tehnike.  Nakon cjelodnevnog rada stvoreno je 29 umjetničkih djela koja su umjetnici poklonili našoj Udruzi, na čemu im se od srca zahvaljujemo. Na kraju dana upriličeno je i zajedničko druženje prilikom kojeg su umjetnicima uručene zahvalnice i prigodni pokloni.

Ovim putem još jednom se zahvaljujemo od srca svima koji su na bilo koji način pomogli i sudjelovali u organizaciji 2. likovne kolonije Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

 

SEMPER PRIMUS

 • A

  A

 • B1

  B1

 • B2

  B2

 • B3

  B3

 • B4

  B4

 • B5

  B5

 • B6

  B6

 • B7

  B7

 • B8

  B8

 • B9

  B9

 • C

  C

 • C1

  C1

 • C2

  C2

 • C3

  C3

 • C4

  C4

 • C5

  C5

 • C6

  C6

 • C7

  C7

 • C8

  C8

 • C9

  C9

 • D

  D

 • D1

  D1

 • D2

  D2

 • D3

  D3

 • D4

  D4

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.