POZIV NA POLAGANJE VIJENACA I PALJENJA SVIJEĆA POVODOM OBILJEŽAVANJA 29. OBLJETNICE VRO „BLJESAK“

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ te članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da nazoče polaganju vijenaca i paljenju svijeća kod Križa branitelja na gradskom groblju Varaždin u utorak dana 30. travnja 2024. godine u 09:00 sati povodom obilježavanja 29. obljetnice VRO „Bljesak“  u organizaciji Varaždinske županije i Grada Varaždina.

 Molimo da polaganju nazočite u obilježjima Udruge s beretkom.

 

 SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.