IZBORNIK ZLATKO DALIĆ U GOSTIMA U UDRUZI VETERANA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“

 • Published in NOVOSTI

Predstavnici Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, dana 22. travnja 2024. godine u prostorijama Udruge „PUMA“ ugostili su izbornika hrvatske nogometne reprezentacije Zlatka Dalića. Tom prigodom izbornik Zlatko Dalić uručio je predsjedniku Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ Robertu Puji, Plaketu „Srce Livna 2023“ za 7. gardijsku brigadu „Pume“u zahvalu za nesebičan doprinos i podršku livanjskom kraju.

Predsjednik Udruge Robert Puja zahvalio se izborniku Zlatu Daliću na uručenoj plaketi i uručio mu uokvirenu beretku sa grbom u povodu 32. obljetnice osnivanja 7. gardijske brigade „Pume“, monografiju 7. gardijske brigade „Puma“, vezani grb 7. gardijske brigade „Puma“ te zbirku pjesama naše članice Ljiljane Golik Bočkaj „Srce Vam otvaram“:

Ovim putem zahvaljujemo se izborniku Zlatku Daliću na dodijeljenoj plaketi te mu želimo puno uspjeha u privatnom životu i daljnjem radu.

 

SEMPER PRIMUS

 • A

  A

 • A1

  A1

 • B

  B

 • B1

  B1

 • B2

  B2

 • B3

  B3

 • B4

  B4

 • C

  C

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.