OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA 2024. GODINU

  • Published in NOVOSTI

Poštovani članovi, obavještavamo Vas da članarinu za 2024. godinu možete uplatiti osobno u Udruzi veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ , Varaždin, Harambašićeva 34 te putem internet bankarstva ili općom uplatnicom u banci ili pošti.

Sukladno odluci Upravnog odbora Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ od 22. studenog 2023. godine, godišnja članarina za 2024. godinu iznosi 15,00 eura, a važi za tekuću godinu. Uplata članarine je na dobrovoljnoj bazi.

U prilogu stavljamo ogledni primjerak kako popuniti  nalog za plaćanje. Kod ispunjavanja naloga obavezno vodite računa o točnom upisu broja računa Udruge, o imenu i prezimenu uplatitelja, ali i o upisu OIB-a.

Nadalje, obavještavamo Vas da će se redovno - izvještajna  skupština Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ održati dana 09. ožujka 2024. godine (subota) s početkom u 11,00 sati u Domu kulture u Sračincu.

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.