OBAVIJEST O NOVOJ PONUDI U ARTIKLIMA „PUMA“..

  • Published in NOVOSTI

Obavještavamo vas da u našim Artiklima “PUMA“ uz standardnu ponudu majica, vesta, kapa, zastavica, kišobrana, krunica, šalica, magneta, pljoski, tabakera, zippo upaljača, beretke itd; možete naručiti i metalnu termo čašu s poklopcem zapremnine 3 dcl sa ugraviranim znakom 7. gardijske brigade „Puma“ te tekstom po vašoj želji (ime, prezime, nadimak ili slično).

Napomena: UDRUGA  "PUMA"  JE SAMO POSREDNIK IZMEĐU KUPCA I PROIZVOĐAČA - NE PRODAJE I NEMA MATERIJALNU KORIST.

Zainteresirani za narudžbe mogu se javiti na e-mail Udruge (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.),

na brojeve: 095 230 0650 ili 095 906 4824 svakim radnim danom u vremenu od 8-15h

ili osobnim dolaskom u Udrugu svakim radnim danom od 8-15h.

 

SVI ARTIKLI PUMA

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.