DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove godine obilježava Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje  te organizira odlazak u ŠKABRNJU za obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge kako bi s dužnim poštovanjem obilježili 31. obljetnicu sjećanja na žrtvu Škabrnje i odali počast žrtvama.

Prijevoz autobusom bit će organiziran za Škabrnju u petak, 18. studenoga 2022. godine.

Prijevoz autobusom je besplatan.

Vrijeme i mjesto polaska te program obilježavanja 31. obljetnice Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i  Škabrnje bit će objavljeno naknadno.

Molimo da obilježavanju  nazočite u obilježjima Udruge s beretkom.

Zainteresirani za odlazak u ŠKABRNJU  mogu se javiti radnim danom od 8,00 - 15,00 sati na brojeve mobitela: 095 230 06 50 i 095 906 48 24 do 16. studenoga 2022. godine.