POZIV NA SVEČANO OTVORENJE IZLOŽBE „RATNI PUT 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ POVODOM 30. OBLJETNICE OSNUTKA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

U godini „ PUME“ povodom 30. obljetnice osnutka 7. gardijske brigade "Puma", Udruga veterana 7. gardijska brigada "PUMA" u suradnji s Gradskim muzejom Varaždin organizira izložbu o ratnom putu 7. gardijske brigade "Puma".

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog hrvatskog branitelja, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ , članove Udruge „PUMA“, hrvatske branitelje i sve zainteresirane na svečano otvorenje izložbe.

Na samoj izložbi bit će izloženo naoružanje i oprema korištena u Domovinskom ratu, autentični predmeti i fotografije iz ratne povijesti Puma, te izložba maketa s tematikom iz Domovinskog rata u raznim mjerilima koristeći se primjenom maketarstva i njegovih vještina.

Svečano otvorenje izložbe bit će u palači Herzer, 21.09.2022. godine s početkom u 18.00 sati.

Izložba je otvorena od 21.09 - 12.10.2022. godine.

Radno vrijeme muzejskog postava za razgled: utorak - petak od 9 do 17 sati, subotom i nedjeljom od 9 do 13 sati. Ponedjeljkom i na državne blagdane zatvoreno.

 

Veselimo se Vašem dolasku.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.