OBILJEŽENA 29. OBLJETNICA VRO „MEDAČKI DŽEP“

 • Published in NOVOSTI

Predstavnici Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, dana 9. rujna 2022. godine, prisustvovali su  obilježavanju 29. obljetnice vojno-redarstvene operacije „Medački džep“.

Obilježavanje obljetnice počelo je misom za poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje u katedrali Navještenja Blažene Djevice Marije koju je predvodio otac Anto Knežević, a polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća izaslanstva državnih i lokalnih čelnika te udruga ratnih postrojba i obitelji stradalnika odala su počast kod Spomenika hrvatskim braniteljima u središtu grada i u vojarni 9. gardijske brigade Vukovi te kod spomen-obilježja Velebitskim junacima u Rizvanuši.

Uz članove obitelji poginulih i nestalih hrvatskih branitelja, svečanosti su nazočili i izaslanik predsjednika Vlade, potpredsjednik Vlade i ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved, izaslanik predsjednika Hrvatskog sabora saborski zastupnik Ante Deur, župan Ličko-senjske županije Ernest Petry, gradonačelnik Grada Gospića Karlo Starčević, predstavnici Hrvatske vojske i policije te udruge proisteklih iz Domovinskog rata i sudionici VRO Medački džep.

Svim poginulim i nestalim u agresiji na Republiku Hrvatsku, neka je vječna slava i hvala.

Semper primus!

 • A

  A

 • A1

  A1

 • A2

  A2

 • A3

  A3

 • A4

  A4

 • B

  B

 • B1

  B1

 • B2

  B2

 • C

  C

 • C1

  C1

 • C2

  C2

 • C3

  C3

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.