ODAVANJE POČASTI NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE BICKLIRANJEM IVICE NERERA OD VARAŽDINA DO VUKOVARA

Dana 16. 11.2021. godine, Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, povodom Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje i 30. godišnjicu pada Vukovara, ispratila je Ivicu Nerera, bivšeg pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, člana Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i još uvijek djelatnu vojnu osobu, pripadnika GOMBR-e, 2. oklopno mehanizirane bojne „PUME“, koji kreće na put  biciklom u čast žrtvama Vukovara i Škabrnje i svim žrtvama Domovinskog rata od Varaždina do Vukovara dug 300 km u dvije etape.

Na put će krenuti sutra, 17. studenoga 2021. godine u 1,00 sat, a dolazak u Vukovar predviđen je u jutarnjim satima 18. studenog u 8.30 na Trpinjskoj cesti.

Tom prigodom položili smo cvjetne aranžmane i zapalili svijeće u spomen na žrtvu Vukovara i Škabrnje i na sve žrtve Domovinskog rata kod Križa zahvalnosti, Crkva Sv. Nikole u Varaždinu i kod Spomenika poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima Domovinskog rata Međimurske županije u Perivoju Zrinskih u Čakovcu.

Uz predstavnike Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“  svijeće su zapalili i predstavnici Udruga proisteklih iz Domovinskog rata iz Varaždinske i Međimurske županije, te izaslanstvo PU Međimurske.

Molitvu je predvodio vojno - policijski kapelan PU Varaždinske vlč. Ivica Horvat.

Ovim putem želimo sretnu i sigurnu vožnju našem članu Ivici Nereru.

2021 11 16 Nerar

Cakovec 1