ODAVANJE POČASTI NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE BICKLIRANJEM IVICE NERERA OD VARAŽDINA DO VUKOVARA

 • Published in NOVOSTI

Dana 16. 11.2021. godine, Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, povodom Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje i 30. godišnjicu pada Vukovara, ispratila je Ivicu Nerera, bivšeg pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, člana Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i još uvijek djelatnu vojnu osobu, pripadnika GOMBR-e, 2. oklopno mehanizirane bojne „PUME“, koji kreće na put  biciklom u čast žrtvama Vukovara i Škabrnje i svim žrtvama Domovinskog rata od Varaždina do Vukovara dug 300 km u dvije etape.

Na put će krenuti sutra, 17. studenoga 2021. godine u 1,00 sat, a dolazak u Vukovar predviđen je u jutarnjim satima 18. studenog u 8.30 na Trpinjskoj cesti.

Tom prigodom položili smo cvjetne aranžmane i zapalili svijeće u spomen na žrtvu Vukovara i Škabrnje i na sve žrtve Domovinskog rata kod Križa zahvalnosti, Crkva Sv. Nikole u Varaždinu i kod Spomenika poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima Domovinskog rata Međimurske županije u Perivoju Zrinskih u Čakovcu.

Uz predstavnike Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“  svijeće su zapalili i predstavnici Udruga proisteklih iz Domovinskog rata iz Varaždinske i Međimurske županije, te izaslanstvo PU Međimurske.

Molitvu je predvodio vojno - policijski kapelan PU Varaždinske vlč. Ivica Horvat.

Ovim putem želimo sretnu i sigurnu vožnju našem članu Ivici Nereru.

 • 2021 11 16 Nerar

  2021 11 16 Nerar

 • Cakovec 1

  Cakovec 1

 • Cakovec 2

  Cakovec 2

 • Cakovec 3

  Cakovec 3

 • Cakovec 4

  Cakovec 4

 • Cakovec 5

  Cakovec 5

 • Varazdin 1

  Varazdin 1

 • Varazdin 10

  Varazdin 10

 • Varazdin 2

  Varazdin 2

 • Varazdin 3

  Varazdin 3

 • Varazdin 4

  Varazdin 4

 • Varazdin 5

  Varazdin 5

 • Varazdin 6

  Varazdin 6

 • Varazdin 7

  Varazdin 7

 • Varazdin 8

  Varazdin 8

 • Varazdin 9

  Varazdin 9

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.