Obavijest o radu Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Sukladno uputama Ministarstva zdravstva i Nacionalnog stožera Civilne zaštite vezano uz stanje s virusom COVID -19 (korona virus), Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ iz preventivnih razloga, a radi suzbijanja širenja korona virusa radila je od četvrtka 19. ožujka 2020. godine svoj rad isključivo telefonskim i elektroničkim putem.

Ovim putem obavješavamo sve članove Udruge veterana 7. gardijska brigada“ PUMA“ i bivše pripadnike 7. gardijske brigade da od ponedjeljka, 11. svibnja 2020. godine, Udruga počinje normalo raditi svakim radnim danom od Pon - Pet 08:00 - 15:00 sati.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.