Obavijest Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ o privremenom načinu i vremenu rada u svezi COVID-19 (korona virus)

  • Published in NOVOSTI

Sukladno uputama Ministarstva zdravstva i Nacionalnog stožera Civilne zaštite vezano uz trenutno stanje s virusom COVID -19 (korona virus), Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ iz preventivnih razloga, a radi suzbijanja širenja korona virusa od četvrtka 19. ožujka 2020. godine pa do daljnjega nastavlja svoj rad isključivo telefonskim i elektroničkim putem.

Svakim radnim danom Pon - Pet 08:00 - 15:00 sati, možete kontaktirati na brojeve telefona  095/ 230 0652 i 095/230 0650, te na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ stavila je svoje resurse na raspologanje Kriznom stožeru Civilne zaštite grada Varaždina i Varaždinske županije.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.