PRILOG O RADU I PROSTORIJAMA UDRUGE „PUMA“ U EMISIJI „PRAVI SMJER“

  • Published in NOVOSTI

U emisiji „Pravi smjer“ Varaždinske televizije emitiranoj 18.2.2020. objavljen je prilog o radu i prostorijama Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“. Naglasak je bio na radu i aktivnostima Udruge općenito, na projektima za 2020. godinu te na prostorijama Udruge - radnom prostoru i dnevnom boravku koji je otvoren za sve hrvatske branitelje svakog radnog dana od 8 do 15 h.

Prilog o radu i prostorijama Udruge možete pogledati klikom na sliku ispod:

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.