SNIMLJEN PRILOG ZA EMISIJU „PRAVI SMJER“ VARAŽDINSKE TELEVIZIJE

  • Published in NOVOSTI

Danas, 6.2.2020. godine u prostorijama Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ održano je snimanje za emisiju „Pravi smjer“ koja se emitira svakog utorka na programu Varaždinske televizije. U emisiji će biti riječ o radu Udruge s naglaskom na projekte za 2020. godinu te o prostorijama Udruge - radni prostor i dnevni boravak, koji je otvoren za sve hrvatske branitelje svakog radnog dana od 8 do 15 h. Prilog o radu i prostorijama Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ biti će emitiran u utorak, 18.2.2020. u 20,05 h, a slijedećeg dana prilog će biti postavljen na stranicama Udruge.

 

 

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.