POZIV NA PROMOCIJU KNJIGE „PRELET ZA HRVATSKU“ U ZAGREBU

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ , članove Udruge „Puma“, hrvatske branitelje i sve zainteresirane na promociju knjige „Prelet za Hrvatsku“ autora Danijela i Snježane Borović koja će se održati 29.01.2020. sa početkom u 15:30 sati u zgradi Ministarstva obrane RH, Trg Kralja Petra Krešimira IV, Zagreb, u dvorani Zvonimir (prilaz dvorani iz Stančićeve ulice br.6, kroz kolni ulaz u dvorište kompleksa).

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.