CJELOVEČERNJI KONCERT ORKESTRA HRVATSKE RATNE MORNARICE I KLAPE SVETI JURAJ

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA„ poziva građanke i građane, pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i obitelji, članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA„ i obitelji, obitelji poginulih, nestalih i preminulih branitelja te sve zainteresirane na cjelovečernji koncert Orkestra Hrvatske ratne mornarice i Klape Sveti Juraj koji će se održati 21. studenog u 19,00 sati u HNK Varaždin. Ulaznice za koncert su besplatne, a mogu se podići na blagajni Kazališta. Ulaznice je moguće podići tokom tjedna (pon - pet) u razdoblju od 10 - 12 sati te od 18 - 19,30 sati, a subotom od 10 - 12 sati.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.