Poziv na obilježavanje Dana Grada Bjelovara i Dana bjelovarskih branitelja

  • Published in NOVOSTI

Koordinacija braniteljskih udruga Bjelovar pozivam Vas na obilježavanje Dana Grada Bjelovara i Dana bjelovarskih branitelja 29. rujna 2017. godine. S bjelovarskog područja u 7. Gardijskoj brigadi PUMA sudjelovao je respektabilan broj bjelovarskih branitelja koji 29. rujna obilježavaju svoj dan. Isto tako u samom oslobađanju grada Bjelovara sudjelovao je i određen broj branitelja iz Varaždina. Stoga smatramo ispravnim pozvati Vas da nam se pridružite u svečanom obilježavanju našega praznika u "Mimohodu pobjednika" ali i na ostalim događanjima.

S poštovanjem

Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata Bjelovar

Predsjednik  Željko Dragašević

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.