P O Z I V pripadnicima 7. gardijske brigade „PUMA“ i svim braniteljima

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i sve branitelje da 24. 03. 2017. godine u 09,45 sati nazoče polaganju cvijeća kod Spomenika „PUMA“ u Parku 7. gardijske brigade HV „PUMA“ u Varaždinu s potpredsjednikom Vlade i ministrom obrane Republike Hrvatske Damirom Krstičevićem.

Nakon polaganja cvijeća kod Spomenika „PUMA“ organizirano je druženje i razgovor branitelja s potpredsjednikom Vlade i ministrom obrane Republike Hrvatske Damirom Krstičevićem u Hotelu „Park“.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.