POZIV NA POLAGANJE VIJENACA POVODOM DANA OSLOBOĐENJA GRADA VARAŽDINA I DANA BRANITELJA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

  • Published in NOVOSTI

Varaždinska županija i Grad Varaždin u suradnji s Koordinacijom braniteljskih udruga dana 22. rujna 2023. godine zajednički organiziraju obilježavanje  Dana oslobođenja Grada Varaždina i Dana branitelja Varaždinske županije prema sljedećem hodogramu:

 

09:00 - Sveta misa za sve poginule, preminule i nestale hrvatske branitelje i civilne žrtve   Domovinskog rata u Varaždinskoj katedrali

 

10:15 - Odavanje počasti kod Križa zahvalnosti (kod Crkve. Sv. Nikole u Varaždinu)

 

Pozivamo obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge da nazoče obilježavanju Dana oslobođenja Grada Varaždina i Dana branitelja Varaždinske županije.

 

Molimo sve sudionike da dođu 15 minuta ranije u obilježjima postrojbe ili udruge (majica, beretka i sl.).

 

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.