POZIV NA SVEČANO OTVARANJE MANIFESTACIJE DANI SPORTA, ZABAVE I KULTURE TE POLAGANJE VIJENACA NA SPOMEN OBILJEŽJU POGINULOM BRANITELJU STJEPANU KRIŽANCU U VIŠNJICI

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog hrvatskog branitelja, članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, sve bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ i sve hrvatske branitelje da u petak, 04. kolovoza 2023. godine prisustvuju svečanom otvaranju manifestacije Dani sport, zabave i kulture u Višnjici te polaganju vijenaca na Spomen- obilježju poginulom branitelju Stjepanu Križancu.

Otvaranje svečane manifestacije bit će na malonogometnom igralištu Višnjica s početkom u 19:00 h.

Molimo sve sudionike da dođu 15 minuta ranije u obilježjima postrojbe ili udruge (majica, beretka i sl.).

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.