U LEPOGLAVI OBILJEŽEN DAN ORUŽANIH SNAGA RH I DAN OTVORENIH VRATA UDRUGE BRANITELJI HRVATSKE LEPOGLAVA

 • Published in NOVOSTI

Predstavnici Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nazočili su u nedjelju, 28. svibnja 2023. godine obilježavanju Dana Oružanih snaga Republike Hrvatske, koji je i ove godine, uz bogat popratni program, obilježen u Lepoglavi u organizaciji Udruge branitelja Hrvatske Lepoglava, a uz potporu Grada Lepoglave i Ministarstva obrane Republike Hrvatske. Ujedno, tom  se prigodom održao i Dan otvorenih vrata Udruge branitelji Hrvatske Lepoglava.

Sveta misa zadušnica za poginule, nestale i preminule hrvatske branitelje slavljena je u Župnoj crkvi u Lepoglavi. Kod Spomen obilježja u Parku hrvatskih branitelja položeni su vijenci i zapaljenje svijeće za poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje. Nakon toga formirana je hodna kolona sa zastavama Udruga proisteklih iz Domovinskog rata.

Svečanost obilježavanja dana Oružanih snaga  i dana otvorenih vrata nastavljena je u gradskom parku u centru Lepoglave uz izložbe, druženje i podjelu vojničkog graha.

Ovim putem zahvaljujemo se domaćinima na pozivu i gostoprimstvu.

 • A

  A

 • A1

  A1

 • A2

  A2

 • B

  B

 • B1

  B1

 • C

  C

 • D

  D

 • E

  E

 • E1

  E1

 • F

  F

 • F1

  F1

 • F2

  F2

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.