MONOGRAFIJA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Obavještavamo Vas kako je u prodaji drugo, izmijeneno izdanje Monografije 7. gardijske brigade Hrvatske vojske „PUMA“. U odnosu na prvo izdanje ono je sadržajno isto, a razlika je u velikom formatu veličine 23x28 cm s novim prijelomom i novom naslovnicom.  Monografija ima 256 stranica i 380 fotografija.

Monografija 7. gardijske brigade Hrvatske vojske „PUMA“ nalazi se na našoj web-stranici u Artiklima „PUMA“, a naručiti se može preko web-shopa nakladnika Despot infinitus d.o.o. čiji se link nalazi u nastavku: https://despot-infinitus.com/proizvod/7-gardijska-brigada-hrvatske-vojske-puma-2/.

Napomena: UDRUGA "PUMA" SAMO JE POSREDNIK IZMEĐU KUPCA I PROIZVOĐAČA - NE PRODAJE I NEMA MATERIJALNU KORIST.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.