Godišnja redovna Skupština Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ poziva obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ na redovnu Skupštinu Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ koja će se održati 11.03.2023. godine u Domu kulture u Sračincu s početkom u 10 sati.


SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.