ODRŽAN 17. MEMORIJAL 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ U ORIJENTACIJI

 • Published in NOVOSTI
 1. Memorijal 7. gardijske brigade „PUMA“ u orijentaciji održan je dana 05.,11. i 12. lipnja 2022. godine u gradu Varaždinske Toplice, na Varaždin Bregu- Halić i kod OPG Najman u Martinkovcu.

Prva etapa Memorijala održana je 5. lipnja na području Lječilišnog parka i gradskih ulica Varaždinskih Toplica. Utrka se bodovala za Sprint kup Hrvatske. Ciljni prostor nalazio se kod Osnovne škole „Antun i Ivan Kukuljević“.

Druga etapa Memorijala održana je na Varaždin Bregu - Halić gdje se održala trka na duge staze na prostoru TRC Gora. Ova trka bodovala se za Kup Hrvatske.

Treća etapa održana je kod OPG-a Najman u Martinkovcu, gdje je bio ciljni prostor.  Utrka je bila na srednje staze, a trčalo se na novoj karti po prvi puta.

             Natjecatelji su bili iz Mađarske, Slovenije, Ukrajine  i Hrvatske, koji tradicionalno dolaze na Memorijal. Ukupno je nastupilo  500 natjecatelja na sve tri utrke.

 Svi rezultati mogu se pogledati na stranicama natjecanja:

            http://memorijal.blogspot.com/

Najbolji klub i osvajač pokala 17. Memorijala je OK Vihor iz Zagreba.

Organizatori, Orijentacijski klub „Međimurje“ i Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ natjecanja su organizirali u suradnji s Ministarstvom hrvatskih branitelja koje je u najvećem dijelu sufinanciralo projekt natjecanja.

Zahvaljujemo se i ovim putem svima koji su nas poduprli u realizaciji ovih natjecanja, prije svega Croatia osiguranju d.d., GK grupa d.o.o. Varaždin,   Hrvatskim šumama, DVD-u Varaždin Breg, DVD-u Biškupec i JVP Varaždin, općini Gornji Kneginec, gradu Varaždinske Toplice, OŠ „Antuna i Ivana Kukuljevića“ Varaždinske Toplice, Turističkoj zajednici grada Varaždinske Toplice i OPG-u i Vinariji Najman iz Martinkovca. Zahvaljujemo se  naravno i članovima OK „Međimurje“ i Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, njih 30-tak, koji su pomagali o organizaciji i realizaciji 17. Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ u orijentaciji.     

Čestitamo svima na ostvarenim rezultatima!

 • 1A

  1A

 • A

  A

 • A1

  A1

 • A2

  A2

 • A3

  A3

 • A4

  A4

 • A5

  A5

 • A6

  A6

 • B

  B

 • B1

  B1

 • B10

  B10

 • B11

  B11

 • B2

  B2

 • B3

  B3

 • B4

  B4

 • B5

  B5

 • B6

  B6

 • B7

  B7

 • B8

  B8

 • B9

  B9

 • C

  C

 • C1

  C1

 • C10

  C10

 • C11

  C11

 • C12

  C12

 • C13

  C13

 • C14

  C14

 • C15

  C15

 • C2

  C2

 • C3

  C3

 • C4

  C4

 • C5

  C5

 • C6

  C6

 • C7

  C7

 • C8

  C8

 • C9

  C9

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.