OBAVIJEST O ODRŽAVANJU 17. MEMORIJALA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ U ORIJENTACIJI

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i Orijentacijski klub „Međimurje“ i ove godine organiziraju tradicionalni, sada već „17. Memorijal 7. gardijske brigade „PUMA“ u orijentaciji“.

 Udruga već 17 godina na ovaj način promovira orijentacijsko trčanje kao temeljni vojni sport te na taj način čuva tradiciju ovog sporta po kojem je nekad bila poznata 7. gardijska brigada „PUMA“. Njezini su pripadnici kao reprezentativci HV-a sudjelovali na desetak svjetskih vojnih prvenstava te su dva aktivno i organizirali. Ujedno, Udruga na ovaj način kroz projekte civilnog društva ostvaruje svoje statutarne ciljeve. Sva natjecanja koja provodi službena su natjecanja Hrvatskog orijentacijskog saveza.

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ i  članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da nazoče natjecanju.

  5.6.2022. godine  u  11:00  (prvi start) OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice

  1. 6.2022. godine u 11:00 (prvi start) TRC Gora Varaždin Breg

12.6.2022. godine   u 11:00  (prvi start) Vinarija Najman Martinkovec

 

Sve etape boduju se za ekipnog pobjednika „17. Memorijala 7. gardijske brigade „PUMA“ u orijentaciji“.

Na natjecanju očekujemo oko 500 natjecatelja, birati će se i najbolji klub natjecanja koji će osvojiti veliki prijelazni pokal Memorijala.

Sve ovo zahtijeva veliki organizacijski napor za Udrugu, pa pozivamo članove koji mogu sudjelovati u provedbi natjecanja da pomognu u organizaciji. Udruga će i ovog puta svima koji budu pomagali u provedbi istog osigurati okrijepu. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj mobitela: Robert Puja, mob: 095 906 4824.

Semper Primus

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.