KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 8. DIO

 • Published in NOVOSTI

 

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s postavljanjem naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u Varaždinskoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Romano Ribić, Milenko Vusić, Viktor Kaurin, Alen Klopotan, Ivica Uranić, Milan Kerežija, Josip Kukret, Klaudio Rosner, Albert Zegnal, Emil Skroza, Tomislav Kolarić, Mladen Fulir, Mirko Stričak, Franjo Bužanić, Stjepan Horvatić i Damir Liber.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

 

Počivali u miru Božjem.

 

SEMPER PRIMUS

 • Albert Zegnal

  Albert Zegnal

 • Alen Klopotan

  Alen Klopotan

 • Damir Liber

  Damir Liber

 • Emil Skroza

  Emil Skroza

 • Franjo Buzanic

  Franjo Buzanic

 • Ivica Uranic

  Ivica Uranic

 • Josip Kukret

  Josip Kukret

 • Klaudio Rosner

  Klaudio Rosner

 • Milan Kerezija

  Milan Kerezija

 • Milenko Vusic

  Milenko Vusic

 • Mirko Stricak

  Mirko Stricak

 • Mladen Fulir

  Mladen Fulir

 • Romano Ribic

  Romano Ribic

 • Stjepan Horvatic

  Stjepan Horvatic

 • Tomislav Kolaric

  Tomislav Kolaric

 • Viktor Kaurin

  Viktor Kaurin

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.