OBILJEŽAVANJE DANA GRADA BJELOVARA I DANA BJELOVARSKIH BRANITELJA

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“, članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, obitelji poginulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“ i sve hrvatske branitelje iz Domovinskog rata da nazoče obilježavanju Dana grada Bjelovara i Danu bjelovarskih branitelja koji će se održati dana 29. rujna 2021. godine, u srijedu, s početkom u 8,00 sati, a prema sljedećem programu:

8.00                            -  Polaganje vijenca poginulim braniteljima ispred Policijske uprave

Bjelovarsko-bilogorske

8:35                            - Polaganje lovorovog vijenca za civilne žrtve pokraj

katedrale, Trg Eugena Kvaternika

8.40                             - Polaganje lovorovog vijenca i molitva pokraj

spomenika poginulim braniteljima u središnjem gradskom

parku, Trg Eugena Kvaternika

9.00                             - Obraćanje predstavnika branitelja pokraj paviljona

9.15                             - Formiranje kolone za Mimohod pobjednika Barutana 1991. i

polazak za Barutanu (dolazak na Barutanu oko 10.30 sati)

10.43                           - Sirene i zvona na crkvama u Bjelovaru i okolnim mjestima

10.45 -11.45               - Koncelebrirana sveta misa na Barutani

12.15                          - Početak komemoracije za poginule branitelje,

polaganje vijenaca i paljenje svijeća

12.30                           - Svečana sjednica Gradskog vijeća na Spomen-području

Barutana

20.00                           - B(J)END koncert „Bjelovarčani Bjelovaru“ u

Boho parku, Trg Eugena Kvaternika

Molimo da se programu priključite u što većem broju u obilježjima Udruge i beretkom.