Obavijest za obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih

  • Published in NOVOSTI

Budimo odgovorni i dignimo pobjedničke zastave visoko

 Obavijest za obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

 Obavještavaju se članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ , bivši pripadnici 7. gardijske brigade i hrvatski branitelji iz Domovinskog rata da ove godine 05. kolovoza 2020. godine neće biti organiziranog odlaska autobusima u Knin na obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, te 25. godišnjice Vojno- redarstvene operacije „OLUJA“, zbog epidemioloških razloga.

Odluka je donesena teška srca, ali držimo se  uputa Ministarstva zdravstva i Nacionalnog stožera Civilne zaštite vezano uz trenutno stanje s virusom COVID -19.

Kako bi do kraja izvojevali pobjedu nad korona virusom moramo do kraja ostati odgovorni i čuvati sebe i svoje bližnje.

Proslava 25. obljetnice će se u Kninu obilježiti na visokoj državnoj i vojnoj razini, ali s manjim brojem uzvanika i posjetitelja, a cijeli svečani program moći ćete pratiti direktno na Hrvatskoj radioteleviziji.

Mi ostanimo doma, u svojoj općini, gradu, obilježimo svečano obljetnicu, izvjesimo svoje zastave i podignimo ih ponosno i visoko.

 

Sretan vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

 

 

 

http://www.kastela.org/novosti/hr/47665-video-poruke-morh-a-povodom-oluje-slavimo-u-svojim-domovima-budimo-ponosni

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.