OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove godine obilježava Dan sjećanja na žrtvu Vukovara. Udruga organizira odlazak u Vukovar za obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge i hrvatske branitelje kako bi sa dužnim poštovanjem odali počast žrtvama.

Odlazak u Vukovar autobusom organizira se 20. studenog 2019. godine.

Prijevoz autobusom je besplatan. 

Vrijeme i mjesto polaska te program obilježavanja 28. obljetnice stradanja Vukovara biti će objavljeni naknadno.

Zainteresirani za odlazak u Vukovar mogu se javiti na kontakte 095 230 06 50 ili 095 906 48 24 do 15. studenog 2019. godine.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.