PUMA SHOP - GODINA PUMA - SLAVITE SVOJE SNOVE PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 10 Travanj 2017 21:26
Obavještavaju se članovi udruge 7.gardijska brigada "Puma", bivši pripadnici brigade,obitelji poginulih, nestalog, preminulih kao i svi prijatelji Puma, da je trenutno u izradi rubrika pod nazivom PUMA SHOP, koja će uskoro u cijelosti biti dostupna na našim stranicama, gdje će te moći naručiti po nabavnim cijenama razne artikle vezano za 7. gardijsku brigadu "Puma" , a sve povodom 25. godišnjice osnutka brigade.
Povodom naše godišnjice, prikladno smo ovu godinu nazvali GODINA PUMA - SLAVITE SVOJE SNOVE.
Trenutno se mogu naručiti slijedeći artikli :
60 kn - t-shirt majica,  jubilarna  "25. obljetnica" prsa
40 kn - t-shirt majica, prsa grb, leđa natpis - udruga. Crna i boja pijeska.
80 kn - polo majica s grbom, boja crna.
100kn - grb metalni za beretku.
200kn - vesta flis s zatvaračem bez kapuljače, prsa - grb.
300kn - zippo (USA) - regular gift kit - mat srebrni, gravirani grb i godina, nije u boji.
- narudžbe do 01.09 2017 godine.
NAPOMENA : SVE CIJENE IZRAŽENE SU S PDV-om.
: POŠTARINA NIJE UKLJUČENA U CIJENU.
: UDRUGA  "PUMA"  JE POSREDNIK IZMEĐU KUPCA I PROIZVOĐAČA, NE PRODAJE I NEMA MATERIJALNU KORIST.
Kontakt za narudžbe Robert Puja 095 906 4824
Novi logo na majici