www.udruga-puma.hr
Godišnja redovna IZBORNA Skupština Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ PDF Ispis E-mail
Autor Željko Dragašević   
Utorak, 10 Siječanj 2017 21:29

Redovna izvještajna, ali ove godine i IZBORNA Skupština Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, održati će se 11.02.2017. godine u Domu kulture u Sračincu s početkom u 10 sati. Pozivamo članove Udruge da svojim dolaskom uveličaju svečanost Skupštine.

Isto tako napominjemo da je Skupština izbornog karaktera te se biraju članovi tijela upravljanja udrugom, odnosno članovi Upravnog odbora, predsjednik, zamjenik predsjednika, tajnik i blagajnik udruge, kao i članovi Nadzornog odbora i Časnog suda, a samim time i Glavnog odbora.

.

Svaki redovni član može birati i biti biran u tijela Udruge ali isto tako i dati prijedloge za kandidate tijela upravljanja Udrugom za koje smatra da imaju potencijala, volje i mogućnosti izvršavati zadače toga tijela.

Pozivamo članove da se odazovu Skupštini i predlože kandidate za tijela upravljanja Udrugom, na samoj Skupštini ili Upravnom odboru Udruge.

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.