POSTANI ČLAN UDRUGE

Kako biste postali članom udruge veterana 7. gardijske brigade PUMA potrebno je ispuniti pristupnicu sa linka ispod te je popuniti i osobno potpisati. Tako ispunjenu i potpisanu pristupnicu potrebno je dostaviti u udrugu u Varaždin. Ako pristupnicu šaljete poštom adresa udruge je :

Udruga veterana 7. gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34

42000 Varaždin

Također je potrebno preuzeti ili prepisati iz oglednog primjera uplatnice za članarinu i istu uplatiti. Članarina na godišnjoj razini iznosi 100 kn

.PRISTUPNICA WORD    dawnload

PRISTUPNICA  PDF   dawnload