24. memorijal Stjepan Križanec u Višnjici

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada PUMA  2. kolovoza sudjelovala je na otvorenju 24. memorijalnog malonogometnog turnira „Stjepan Križanec“ i manifestacije Dani sporta, zabave i kulture Višnjica 2019. Tom prilikom održana je i sv.misa za poginulog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ Stjepana Križanca i sve koji su dali živote za Domovinu.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.