POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, DANA HRVATSKIH BRANITELJA I 24. GODIŠNJICE VRO OLUJA U KRAPINI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge da prisustvuju obilježavanju Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja te 24. godišnjice VRO Oluja u Krapini u petak, 2. kolovoza 2019. godine.

PROGRAM:

17,00 - polaganje vijenaca i paljenja svijeća na gradskom groblju u Krapini

17,15 - okupljanje pripadnika udruga veteranskih postrojbi ispred crkve sv. Nikole

17,30 - sv. misa u crkvi sv. Nikole

18,00 - formiranje hodne kolone udruga i veteranskih postrojbi  na čelu sa državnom zastavom i zastavama udruga i postrojbi i odlazak od crkve sv. Nikole prema mjestu održavanja svečanosti, uz pratnju GPO Krapina

18,30  - svečanost na Starom gradu u Krapini

- intoniranje državne himne uz istovremeno podizanje zastave na glavnom jarbolu

- počast poginulim i umrlim braniteljima minutom šutnje

- kratko obraćanje gostiju

21,00   - završetak