POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE VUKOVARA

  • Published in NOVOSTI

POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE VUKOVARA

  1. i 18.11. U VARAŽDINU

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge, hrvatske branitelje i sve zainteresirane da prisustvuju:

17.11. (subota) - paljenju lampiona u čast i spomen svim žrtvama Vukovarske tragedije. Paljenje lampiona te molitva za sve poginule biti će u 17:00 sati ispred Gradske vijećnice u Varaždinu na Trgu Kralja Tomislava.

18.11. (nedjelja) - „Kolona sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine“.

Sveta misa zadušnica za sve poginule u Domovinskom ratu biti će u 17:00 sati u župnoj Crkvi Svetog Josipa na Banfici.

Kolona sjećanja Vukovar i paljenje svijeća biti će u 18:00 sati u Vukovarskoj ulici u Varaždinu.

Prikaz dokumentarnog serijala „Junaci Hrvatske slobode“ biti će u 19:00 sati u prostoru Mjesnog odbora Banfica.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.