POZIV NA MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „STJEPAN KRIŽANEC“ VIŠNJICA

  • Published in NOVOSTI

Ovim putem pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“, članove Udruge „Puma“, obitelji poginulih, preminulih, nestalog te sve hrvatske branitelje na malonogometni turnir. 

 U spomen na Stjepana Križanca, poginulog hrvatskog branitelja iz Višnjice, pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, i ove će se godine u Višnjici održati Memorijalni malonogometni turnir "Stjepan Križanec". Manifestacija će trajati od 3. do 5. kolovoza i u to će vrijeme biti odigrani 23. memorijalni malonogometni turnir Stjepan Križanec.

Manifestacija počinje u petak, 3. kolovoza u 19 sati kada će se održati svečano otvaranje. Prije toga, u 18 sati u župnoj crkvi u Višnjici služit će se misa zadušnica za Stjepana Križanca. U 20 sati na sportskim terenima u Višnjici počinje košarkaški hakl turnir, u 20.15 sati obavit će se ždrebanje za 23. Memorijalni malonogometni turnir "Stjepan Križanec", a u 20.30 sati počinje 7. Ženski malonogometni turnir. Od 21 sat pod šatorom pored sportskih terena počinje zabava uz nastup grupe Laka meta.

 Utakmice će se igrati u subotu, 4. kolovoza od 16 sati te u nedjelju 5. kolovoza od 18 sati, kada je na rasporedu završnica turnira. Organizator turnira – Udruga za sport i rekreaciju "Sport za sve Višnjica".

 Ekipe se za sudjelovanje na turniru mogu prijaviti na broj mobitela 0992345602 (Mario) do petka 03.08. do 20 h , kada slijedi izvlačenje i raspored utakmica, a kotizacija po ekipi iznosi 400 kuna . Moguća uplata i na žiro račun IBAN:HR2723600001101734420 . Turnir se igra u okviru manifestacije Dani sporta, zabave i kulture Višnjica 2018.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.