Posveta braniteljskim udrugama iz Domovinskog rata

U sklopu programa obilježavanja 25. godišnjice osnutka 7. gardijske brigade “PUMA”, 17. listopada 2017. godine, u Saboru je svečano predstavljena jubilarna poštanska marka posvećena legendarnoj postrojbi iz Domovinskog rata. 

Amblem proslavljene 7. gardijske brigade “PUMA” osvanuo je već 18. listopada na poštanskim markama, a Varaždinske “Pume” su prva postrojba Hrvatske vojske kojoj je ukazana ovakva čast.

Predsjednik Udruge veterana 7. gardijske brigade “PUMA” Robert Puja i predsjednik Udruge veterana 7. gardijske brigade “PUMA”, Klub Osječko – baranjske županije Miroslav Tokić izdali su posvetu. 

Dana 09. ožujka 2018. povodom 27. obljetnice osnutka Specijalne policije “ORAO” Osijek uručene su posvete,posvete je primio Ilija Vidić, predsjednik Udruge SJP “ORAO” Osijek i Stipe Modrić, predsjednik Udruge veterana vojne policije iz Domovinskog rata OBŽ.

Ilija Vidić, predsjednik Udruge Specijalne policije “ORAO” Osijek uručio je Miroslavu Tokiću, predsjedniku Udruge veterana 7. gardijske brigade “PUMA”, Klub Osječko – baranjske županije monografiju Specijalne policije iz Domovinskog rata.

 

izvor  portal Široko Polje

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.