POŠTANSKA MARKA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“ U IZBORU ZA NAJLJEPŠU POŠTANSKU MARKU 2017. GODINE

Poštanska marka 7. gardijska brigada „PUMA“ uvrštena je u izbor za najljepšu poštansku marku tiskanu 2017. godine. Glasati za nju se može putem glasačkih listića koji se nalaze u letcima koji se mogu podići i ispuniti u poštanskim uredima; glasačkih listića koji se mogu isprintati sa slijedećeg linka: https://www.posta.hr/UserDocsImages//hp/vijesti_aktualnosti/2018/kupon-izbor-najmarke-2017.pdf  ili putem online obrasca za glasanje https://www.posta.hr/izbor-najljepse-postanske-marke-republike-hrvatske-iz-2017/7317 .

 Više o navedenom na slijedećem linku:

https://www.posta.hr/izbor-najljepse-postanske-marke-iz-2017/7334

 Ovim putem pozivamo obitelji nestaloga, poginulih, i umrlih, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge i sve prijatelje Udruge da, ukoliko žele, daju svoj glasu za našu marku.

Unaprijed zahvaljujemo.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.