IZLET U ČAZMU - BOŽIĆNA PRIČA OBITELJI SALAJ

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ organizira 28. prosinca 2017. godine posjet Božićnoj priči obitelji Salaj u Čazmi. Prijevoz autobusom do imanja Salaj je besplatan, a cijena ulaznice za Božićnu priču je 25kn za odrasle osobe, djeca do 7 godina imaju besplatan ulaz.

Pokret iz Varaždina biti će u 16 sati sa parkirališta kod Varaždinskog groblja, povratak je predviđen u 20,00h.

Svi zainteresirani za izlet neka se javljaju od 23. prosinca SMS-om na broj: 095 90 64 824, Robert Puja.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.