POZIVNICA na javnu tribinu Uloga i doprinos 7. gardijske brigade PUMA u stvaranju samostalne Hrvatske

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo Vas na javnu tribinu "Uloga i doprinos 7. gardijske brigade "PUMA" u stvaranju samostalne Hrvatske" koja će se održati 15. prosinca 2017. u sklopu programa obilježavanja 25. godišnjice osnutka 7. gardijske brigade "PUMA".

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.